Optimeal

Super premium maistas katėms ir šunims

OptiMeal (1)
Club 4 Paws

Aukščiausios kokybės maistas katėms ir šunims

C4P-2
My love/Gav

Standartinis ėdalas šunims

logo_MyLove_DOG1
My Love/ Miau!

Standartinis maistas katėms

my love
Master

Pilnavertis augintinių maistas suaugusioms katėms ir šunims

master
skelbti

„KORMOTECH“ PEREINA PRIE ŽALIOSIOS ENERGIJOS

Įmonė sudarė sutartį dėl vėjo energijos naudojimo savo gamyklos elektros tiekimui Lietuvoje aštuonerius metus. Taip Kormotech taupo išteklius ir toliau diegia ekologiškos gamybos technologijas.

Bendrovė sudarė aštuonerių metų sutartį dėl vėjo energijos tiekimo gamyklai Lietuvoje. „Kormotech“ tausoja išteklius ir toliau diegia ekologiškas gamybos technologijas.

„Kormotech“ padalinys Lietuvoje jau nuo liepos 1 d. vartoja žaliąją energiją. Sutartyje numatyta 250 tūkst. kilovatų energijos, gaunamos iš vėjo jėgainių. 90–95 % visos šiuo metu gamykloje suvartojamos elektros energijos yra atsinaujinanti energija.

Ši sprendimą paskatino „Kormotech“ socialinė atsakomybė – bendrovė visais įmanomais būdais stengiasi sumažinti žalingo poveikio aplinkai riziką. Diegiame ekologiškos gamybos technologijas ir skatiname kitas įmones pereiti prie švarios energijos.

Lietuvoje veikianti gamykla yra itin automatizuota – įmonėje sumontuota pasaulyje pirmaujančių gamintojų įranga, kuri vartoja daug elektros energijos. Per 5 mėnesius vienai produktų tonai tenkančių sąnaudų eurais rodikliai žymiai sumažėjo. Taigi „Kormotech“ ne tik optimizuoja gamybą, bet ir taupo išteklius.

„Augant energijos išteklių kainoms, ateinantiems aštuoneriems metams užsitikrinome stabilumą, nustatydami fiksuotą kainą vėjo turbinų gaminamai elektros energijai. Tai padės ne tik planuoti sąnaudas – mes ir toliau optimizuojame gamybą. Atsinaujinantieji energijos šaltiniai yra vienas iš būtinų komponentų. Tuo pat metu prisidedame prie Ukrainos ekonomikos, kurią svarbu išlaikyti karo metu, kad pasiektume pergalę. Pasauliniu mastu atsakinga bendrovė turi elgtis atsakingai visose srityse. Mes praktikuojame tokį požiūrį į augintinius, jų šeimininkus, partnerius ir visą planetą“, – teigia Igoris Paraniakas, „Kormotech“ generalinis administracijos direktorius.

2020 m. „Kormotech“ atidarė gyvūnams skirtų konservų gamyklą Lietuvoje. Gamykla yra sertifikuota pagal BRC ir IFS7, todėl visame pasaulyje užtikrinama išskirtinė gaminių kokybė.

Nuo pat plataus masto rusų invazijos į Ukrainą pradžios „Kormotech“ gamykla Lietuvoje tapo stipriu užnugariu siekiant pergalės.