Optimeal

Super premium maistas katėms ir šunims

OptiMeal (1)
Club 4 Paws

Aukščiausios kokybės maistas katėms ir šunims

C4P-2
My love/Gav

Standartinis ėdalas šunims

logo_MyLove_DOG1
My Love/ Miau!

Standartinis maistas katėms

my love
Master

Pilnavertis augintinių maistas suaugusioms katėms ir šunims

master
skelbti

„Kormotech“ akimirkos iš parodos „Zoomark International 2021“

Lapkričio mėn. mūsų komanda lankėsi Bolonijos mieste (Italijoje) vykusioje parodoje „Zoomark International“. Ši paroda – vienintelė, vykusi šiais metais Europoje.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 20 000 žmonių. Net 55 000 kvadratinių metrų plote rengtoje parodoje savo prekes ir paslaugas pristatė net 450 gamintojų iš 40 šalių. 

„Kormotech“ stendai užėmė 84 kvadratinių metrų plotą. Pristatėme savo super premium klasės naminių gyvūnėlių maistą „Optimeal“, naują liniją „Optimeal Beauty“ ir premium klasės „CLUB 4 PAWS“.
„Zoomark 2021“ – pirmas po karantino įvykęs didelis pramonės atstovų susitikimas Europoje. Parduodami savo produktus ES ir eksportuodami naminių gyvūnėlių maistą į Jungtines Valstijas tapome tikra pasaulinio lygio įmone.

Iš pradžių planavome dalyvavimą „Zoomark International“ atidėti 2022 m. gegužės mėn. Visgi, atšaukus parodą „InterZoo“, planai pasikeitė.

Organizatoriai griežtai laikėsi visų su karantinu susijusių reikalavimų: tikrino, ar visi dėvi kaukes, ar dalyviai turi vakcinacijos pažymėjimą arba neigiamą koronaviruso testo rezultatą, padidino atstumą tarp stendų. Prie įėjimo buvo patikros punktai, taigi lankytojai turėjo galimybę tirtis per visą parodos laiką.

„Kormotech“ dalyvauja „Zoomark International“ jau antrąjį kartą. Mums šis dalyvavimas reiškia naujas, pardavimus padidinsiančias tarptautines sutartis. Dalyvavimas parodoje suteikė mūsų komandai galimybę stebėti pasaulio tendencijas kačių ir šunų maisto produktų srityje. Mums pavyko sudalyvauti daugiau nei 60-yje susitikimų su platintojais, žaliavų, pakavimo medžiagų tiekėjais ir gauti virš 90 kontaktų potencialiam bendradarbiavimui.

Šiais metais „Zoomark International“ bendradarbiavo su LEIDAA – gyvūnų prieglaudas visoje šalyje remiančia Italijos asociacija, veikiančia gyvūnų apsaugos ir aplinkos išsaugojimo srityje. „Kormotech“ pavyko pradžiuginti daugybę šunų, nes visi parodoje demonstruoti produktai – visas padėklas „Optimeal“ ir „CLUB 4 PAWS“ produktų atiteko beglobiams gyvūnams.

Kita „Zoomark International“ paroda vyks 2023 m. gegužės mėn. Iki to laiko „Kormotech“ ruošiasi 2022 m. gegužės mėn. vyksiančiai „Interzoo“ parodai.

„Zoomark International“ – pirmą kartą 1985 m. surengta ir nuo tada kas dvejus metus organizuojama tarptautinė gyvūnams skirtų produktų paroda. Joje dalyvauja naminių gyvūnėlių maisto, jų priežiūros ir sveikatos produktų gamintojai ir pardavėjai, prekybos asociacijos ir leidėjai.
"